eko hybres WERMIKULIT

Eko Hybres

Wermikulit jest materiałem izolacyjnym, podobnym do miki. Może występować w wielu barwach, np żółtej, oliwkowej czy też brązowej. Jest on wykorzystywany w ogrodnictwie czy też branży budowlanej. Naturalnie występuje natomiast w USA, Australii, RPA, Chinach, uralu czy też w Ameryce Południowej (w Argentynie i Brazylii).

Wermikulit Eko Hybres

Wermikulit często stosowany jest jako izolator. Wyróżnia się niezwykłą trwałością oraz jest bardzo wytrzymały. Jego najbardziej znaną cechą jest to, że potrafi zwiększać swoją objętość aż 30 razy! Dzieje się tak podczas działania wysokiej temperatury. Przekształca się on wówczas w wermikulit ekspandowy.
Dzięki tej właściwości bardzo dobrze sprawdza się jako izolator w pojemnikach na baterie. Szybko gasi płomienie i chłodzi akumulatory.
Firma MB Recycling posiada swój własny wermikulit, który wypełnia pojemniki na baterie (link do podstrony “certyfikowane pojemniki”) oraz jest używany w transporcie (link do podstrony: specjalistyczny transport).
Oferujemy również sprzedaż wermikulitu luzem oraz w workach. W celu poznania oferty zapraszamy do kontaktu. WYPEŁNIAM FORMULARZ – linkowanie

Oferujemy również sprzedaż wermikulitu luzem oraz w workach. W celu poznania oferty zapraszamy do kontaktu.